Poslední vystoupení před MS! Chrudim jede za Démony

Po první vysoké výhře nad Ústím nad Labem čeká chrudimské futsalisty na půdě České Lípy a chtějí se před reprezentační přestávkou způsobenou světovým šampionátem v Litvě rozloučit vítězstvím. Po suverénní jízdě nad Rapidem a třinácti nastřílenými brankami chtějí na tento gólový uragán navázat.

Souboj mezi Démony a Chrudimí startuje v pátek 3. září 2021 ve 20:30 a sledovat ho můžete v přímém přenosu zde nebo v textové podobě na onlajny.com!

Ohlasy trenérů:

David Drozd (hráč FK Chrudim): „První ligové kolo se nám herně i výsledkově vydařilo. Vytvořili jsme si hodně šancí a i hra směrem dozadu nebyla špatná. Mrzí nás však inkasovaná branka na konci utkání. Od zápasu s Českou Lípou očekávám naše stejné nasazení jako v předchozím zápase. Věřím v dobrý výkon a nic jiného než tři body nebereme.”

Karel Kruliš (trenér FC Démoni Česká Lípa): „Na zápas s Chrudimí, který je opět z kategorie těžších soupeřů, se musíme opět kvalitně připravit na obrannou fázi, a pokud si opět vytvoříme nějaké šance, musíme je proměnit, aby skóre vypadalo ještě lépe než v prvním utkání.“

Týmové statistiky

FK Chrudim

vs.

Démoni Česká Lípa