V Chrudimi nebudou pokračovat ani Rennan s Yurim

Těsně před začátkem přípravy na novou sezonu je jasno o dalších dvou odchodem z chrudimského kádru. Do přípravy nezasáhnou po Felipem i další dva brazilští kolegové – brankář Rennan a Brazilec Yuri.

Neúspěšný závěr loňského ročníku v podání prohraného finále přináší první oběti, v sezoně 2021/2022 v Chrudimi nebudou hrát další dva brazilští futsalisté. Po Felipem se do České republiky nevrátí ani Rennan s Yuri.

Brankář Rennan se v loňské sezoně stal jedničkou chrudimského týmu, kdy své náhradníky Litviněnka a Javorskiho v klíčových momentech sezony za svá záda nepustil. V Chrudimi nakonec působil necelé dvě sezony, objevil se ve třiadvaceti zápasech a domů si odvezl titul vicemistra české nejvyšší soutěže.

Téměř stejný časový úsek působil v chrudimských barvách také Yuri, který stihl 29 zápasů, ve kterých zapsal celkem 38 bodů za 22 branek a 16 asistencí. Ani on už svá čísla nevylepší.

Oběma jménem celého klubu děkujeme za výkony a přejeme spoustu úspěchů do další kariéry!

02.08.2021 | autor: Petr Dejnožka

Hrajeme nejvyšší 1.FUTSAL ligu