Felipe po devíti letech končí v Chrudimi

Již příští týden odstartuje příprava na nový ročník 1. FUTSAL ligy v podání chrudimských futsalistů, svoji podobu začíná dostávat i kádr, který se do ní pod vedením trenéra Felipe Condeho zapojí.

Jedno je již nyní jisté – nebude v něm Brazilec Felipe, který tak do České republiky nezamíří po téměř devíti letech svého působení.

Felipe Deyvisson De Freitas odehrál v dresu FK Chrudim celkem 208 zápasů, v nichž vstřelil 105 branek a zapsal dalších 130 asistencí. Stal se sedminásobným mistrem české ligy, k čemuž přidal i šest titulů v Poháru FAČR. Svoji sbírku však již nerozšíří, po devíti mistrovských sezonách chrudimskou kabinu definitivně opouští.

„Chtěl bych poděkovat klubu FK Chrudim, který mě mezi sebe přijal a dal mi příležitost se osm a půl roku rozvíjet. Zároveň děkuji všem fanouškům, kteří nás podporovali. Psali jsme spolu historii a tu už nikdo nesmaže,“ loučil se Felipe na sociálních sítích.

Felipe, jménem celého klubu děkujeme za vše a přejeme ti mnoho úspěchů v další kariéře i osobním životě!

27.07.2021 | autor: Petr Dejnožka

Hrajeme nejvyšší 1.FUTSAL ligu