Přípravy na letní FUTSAL CAMP 2021 jsou v plném proudu

V průběhu července a srpna nás čekají čtyři týdenní kempy, které dětem nabídnou velmi pestrobarevný program!

Pevně doufáme, že se futsalové kempy uskuteční a tak pokračujeme v přípravách na léto. S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci Vás budeme informovat o případných změnách a omezeních.

A co účastníky čeká? Konkrétní program jednotlivých kempů je v současné době ještě ve formě ladění, už nyní ale můžeme prozradit, že stejně jako v předchozích letech nebudou chybět pravidelné tréninkové jednotky pod vedení hráčů A-týmu FK Chrudim okořeněné výukou anglického jazyka a důležité zdravovědy.

Tím výčet činností, kterými za týden účastníci projdou, nekončí. Stejně jako v předchozích letech se i nyní chystá návštěva chrudimského Fotbalgolfu, tréninků ve sportovním areálu ve Rváčově a další zajímavé aktivity. Program je nabitý, na nudu čas rozhodně nebude!

A to není vše! Každý účastník dostane tréninkový komplet (dres, trenky, stulpny) korespondující s dresy hráčů A-týmu FK Chrudim. Objednávky dresů budou probíhat přes www.igshop.cz. Po spárování přihlášky s objednávkou bude komplet pro každého účastníka v rámci ceny kempu (barva letošního kompletu je v jednání).

Termíny letních kempů:

I. turnus: 12. 7. 2011 – 16. 7. 2021
II. turnus: 19. 7. 2021 – 23. 7. 2021
III. turnus: 2. 8. 2021 – 6. 8. 2021
IV. turnus: 16. 8. 2021 – 20. 8. 2021

Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře  na webu www.futsalcamp.cz

Cena:

Celý týden
2.500 Kč bez spaní
3.700 Kč se spaním

Každý účastník kempu musí mít zaplacen členský příspěvek 100 Kč, který bude přičten k ceně kempu.

06.06.2021 | autor: redakce

Hrajeme nejvyšší 1.FUTSAL ligu