Výhra nebo nic. Chrudim jede do Plzně odvracet rychlý konec finálové série

Do nepříjemné situace se dostali futsalisté Chrudimi, kteří prohrávají po venkovní i domácí porážce s vítězem základní části z Plzně již 0:2 na zápasy a v sérii hrané na tři vítězná utkání tak musí bezpodmínečně zabrat. Proti Interobalu musí odvrátit na jeho hřišti mečbol, který by mohl znamenat historický titul pro Plzeň a vrátit finále zpět na východ Čech.

Třetí, a věřme, že ne poslední, finálový souboj Chrudimi s Plzní se odehraje na palubovce Plzně, utkání startuje ve čtvrtek 27. května od 19 hodin a sledovat ho můžete v přímém přenosu na HbbTV  a YouTube nebo v textové podobě na onlajny.com!

Ohlasy trenérů:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Hlavním úkolem je co nejvíce redukovat chyby v defenzívě, které znamenaly naše dvě porážky. Musíme zopakovat útočný výkon z posledního zápasu, dát do toho maximum a vytvářet si brankové příležitosti. Náš tým je schopen zvrátit nepříznivé situace, uděláme pro to vše. Hráčům naprosto věřím.“

Tomáš Vnuk (hráč, Interobal Plzeň): „Očekávám ještě větší jízdu Chrudimi, protože oni teď musí, my „jen“ můžeme. Uvidíme s čím a jakou sestavou na nás nastoupí, ale my musíme hrát pořád zodpovědně zezadu a nějaké šance se nám naskytnou. Věřím, že fanoušci dorazí a vyprodají halu do posledního povoleného místa a poženou nás!“

Týmové statistiky

Tomáš Vnuk (13)

Everton (2)

žluté karty