Odveta! Chrudim chce první finálový bod

Úvodní nezdar na palubovce plzeňského Interobalu chtějí chrudimští futsalisté odčinit před vlastními fanoušky. Po úvodní prohře v prodloužení je na programu druhé utkání finálové série play-off 1. FUTSAL ligy, které může znamenat první bod pro Chrudim nebo přinést Plzni mistrovský mečbol.

Druhý finálový souboj Chrudimi s Plzní se odehraje na palubovce Chrudimi, utkání startuje v pondělí 24. května od 19 hodin a sledovat ho můžete v přímém přenosu na HbbTVYouTube nebo v textové podobě na onlajny.com!

Ohlasy před utkáním:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Do dalšího zápasu musíme výrazně zlepšit ofenzivní fázi, napravit nějaké chyby v obraně, ale především nastoupit do utkání se zcela jiným psychickým nastavením než v prvním zápase. Věříme, že se nám povede dobře a že doma srovnáme stav série.“

Michal Holý (hráč SK Interobal Plzeň): „Bude to podobný zápas, jako ten úvodní. Oba týmy už se nemají moc čím překvapit. Zase to bude vyrovnané utkání a vyhraje ten šťastnější a kdo bude víc chtít.“

Týmové statistiky

Everton, David Drozd (7)

nejlepší střelec

Tomáš Vnuk (9)