POZOR! Na finále fanoušci do haly! Co je potřeba?

Na poslední možnou chvíli se fanoušci dočkali. Vzhledem k rozvolnění vládních opatření je možné na pondělní finálové utkání pustit do chrudimské sportovní haly polovinu kapacity na sezení!

Veškeré podmínky, které musíte pro účast splnit naleznete níže!

Jak získat vstupenku?

Možnost REZERVACE - zaslat email na petra.panchartkova@fkerapack.cz, v němž bude obsaženo:

• Vaše jméno či jména, datum narození (1 vstupenka = 1 jméno)

Cena vstupenky 50 Kč / osoba

Při vstupu do haly je nutné DODRŽOVAT ROZESTUPY, podepsat prohlášení o bezinfekčnosti, podrobit se změření teploty, která nesmí přesáhnou 37,5 °C a prokázat se:

• negativním výsledkem RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 ne starším 7 dní

• negativním výsledkem POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 ne starším 72  hodin – potvrzení musí být vystavené odběrovým centrem nebo zdravotnickým zařízením. Samotest není pro návštěvu utkání platný.

• certifikátem Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19 a od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) uplynulo nejméně 14 dní, nebo od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dnů.

• dokladem (lékařskou zprávou) o laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19, uplynutí doby izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, a že od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 90 dní.

Test musí předložit všichni účastníci utkání starší 6 let.

Pro všechny návštěvníky zápasu samozřejmě platí povinnost nošení respirátoru minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu, dodržovali rozestupy a dbali pokynům pořadatelské služby.

Prosíme fanoušky, aby dodržovali všechny pokyny. V případě porušení pravidel hrozí klubu vysoké pokuty. Děkujeme.

POZOR! Kapacitu sportovní haly je možné celkově naplnit jen z 50%, k dispozici tak je jen malé množství vstupenek!

Rezervace vstupenek na utkání končí v pondělí 24. května do 12:00!

21.05.2021 | autor:

Hrajeme nejvyšší 1.FUTSAL ligu