Mečbol číslo dvě. Chrudim znovu míří do Chomutova

Futsalisté plzeňského Interobalu oslavili postup do finále play-off v nejkratším možném čase, již v pátek se k nim mohou přidat i hráči Chrudimi. Poté, co doma nezvládli penaltový rozstřel ve třetím semifinálovém utkání, se série za stavu 2:1 pro Východočechy přesouvá na palubovku Svarogu.

Čtvrtý souboj Chrudimi s Teplicemi se odehraje podruhé v sérii na chomutovské palubovce, utkání startuje v pátek 14. května od 19 hodin a sledovat ho můžete v přímém přenosu na lstv.cz nebo v textové podobě na onlajny.com!

Ohlasy trenérů:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Pro další utkání musíme zkontrolovat stav jednotlivých hráčů, podle čehož následně sestavíme plán. Třetí zápas je již za námi, musíme se plně soustředit na ten následující. V zápasech budou rozhodovat detaily. K tomu, abychom odvedli dobrý výkon, musíme být znovu maximálně koncentrováni.“

Eloy Alonso (trenér Svarog FC Teplice): „V pátek nás čeká další velký zápas. Vyrovnanost obou celků je vidět ve všech zápasech. Rozhodují malé detaily. Musíme se soustředit a vydat ze sebe maximum. Do hry se nám vrátí dva hráči. Půjdeme si pro vítězství a pátý zápas série. Tým je po úterním vítězství dobře naladěný a nic nevzdává."

Týmové statistiky

Felipe (5)

nejvíce asistencí

Adriano, Deco (3)