Chrudim chce do finále. Promění hned první mečbol?

Chrudim chce do finále. Promění hned první mečbol?
Misi zatím plní na jedničku. Ambiciózní chrudimští futsalisté v cestě za patnáctým mistrovským titulem v historii klubu zatím válí.


Po hladkém postupu přes Liberec ve čtvrtfinále play-off vedou nad Svarogem Teplice 2:0 na zápasy. Po domácím vítězství 2:1 shodným výsledkem udolali třetí tým základní části i na jeho hřišti v chomutovském azylu a mají nakročeno k postupu do finále.

 

Věříme, že se Chrudimi podaří sérii ukončit v nejkratším možném čase. První šance přijde na domácí palubovce již dnes, třetí zápas semifinálové série začíná v úterý 11.5.2021 úderem 19. hodiny! Sledovat jej můžete dvěma způsoby. Buď přímo na lstv.cz či prostřednictvím textového přenosu na serveru onlajny.com!

 

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „V sérii máme teď velkou výhodu, ale přijdeme o ni, pokud teď doma nerozhodneme. Musíme zůstat soustředění a věnovat se jen naší hře. Bude to další vyrovnaný zápas, na který musíme být maximálně připraveni. Bude mít zřejmě několik odlišností od prvních dvou utkání, my musíme být chytří a dobře číst dění samotného duelu.“

 

Eloy Alonso (trenér Svarog FC Teplice): „Zítra máme novou příležitost! Víme, že to bude nesmírně komplikovaný zápas. Máme tři potvrzené ztráty velmi důležitých hráčů a možná ještě nějaké další. Každopádně tento tým se nikdy nevzdá a bude pokračovat v boji až do konce. Odehráli jsme skvělá semifinále, přístup hráčů je skvělý a jsem si jist, že zítra i navzdory ztrátám uděláme maximum a budeme bojovat až do konce, abychom se pokusili prodloužit sezónu. V těchto dvou zápasech jsme ukázali, že nejsme slabší tým a že práce a úsilí v těchto měsících přispěla k tomu, abychom rostli a vyvíjeli se jako tým. Dokud budeme mít sebemenší šanci, budeme pokračovat v boji!“

 

Týmové statistiky

FK Chrudim

vs.

Svarog FC Teplice

5 – 0 – 0

zápasová bilance

3 – 0 – 2

31:6

skóre

15:9

6,2 : 1,2

průměr gólů na zápas

                        3,0 : 1,8

0

čistá konta

0

3

žluté karty

6

0

červené karty

0

12:1 (FTZS Liberec)

nejvyšší vítězství

Helas Brno (7:1)

nejvyšší porážka

FK Chrudim (1:2)

 

Hráčské statistiky

FK Chrudim

vs.

Svarog FC Teplice

Everton (5)

nejlepší střelec

Joao Salla (5)

David Drozd, Roman Mareš, Felipe (4)

nejvíce asistencí

Adriano (3)

David Drozd, Everton (8)

nejvíce bodů

Adriano (7)

Koudelka, Everton, Conde (1)

žluté karty

Adriano (3)

červené karty

 

 

10.05.2021 | autor: Petr Dejnožka

Hrajeme nejvyšší 1.FUTSAL ligu

Partner klubu