Chrudim chce do finále. Promění hned první mečbol?

Misi zatím plní na jedničku. Ambiciózní chrudimští futsalisté v cestě za patnáctým mistrovským titulem v historii klubu zatím válí.

Po hladkém postupu přes Liberec ve čtvrtfinále play-off vedou nad Svarogem Teplice 2:0 na zápasy. Po domácím vítězství 2:1 shodným výsledkem udolali třetí tým základní části i na jeho hřišti v chomutovském azylu a mají nakročeno k postupu do finále.

Věříme, že se Chrudimi podaří sérii ukončit v nejkratším možném čase. První šance přijde na domácí palubovce již dnes, třetí zápas semifinálové série začíná v úterý 11.5.2021 úderem 19. hodiny! Sledovat jej můžete dvěma způsoby. Buď přímo na lstv.cz či prostřednictvím textového přenosu na serveru onlajny.com!

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „V sérii máme teď velkou výhodu, ale přijdeme o ni, pokud teď doma nerozhodneme. Musíme zůstat soustředění a věnovat se jen naší hře. Bude to další vyrovnaný zápas, na který musíme být maximálně připraveni. Bude mít zřejmě několik odlišností od prvních dvou utkání, my musíme být chytří a dobře číst dění samotného duelu.“

Eloy Alonso (trenér Svarog FC Teplice): „Zítra máme novou příležitost! Víme, že to bude nesmírně komplikovaný zápas. Máme tři potvrzené ztráty velmi důležitých hráčů a možná ještě nějaké další. Každopádně tento tým se nikdy nevzdá a bude pokračovat v boji až do konce. Odehráli jsme skvělá semifinále, přístup hráčů je skvělý a jsem si jist, že zítra i navzdory ztrátám uděláme maximum a budeme bojovat až do konce, abychom se pokusili prodloužit sezónu. V těchto dvou zápasech jsme ukázali, že nejsme slabší tým a že práce a úsilí v těchto měsících přispěla k tomu, abychom rostli a vyvíjeli se jako tým. Dokud budeme mít sebemenší šanci, budeme pokračovat v boji!“

Týmové statistiky

Everton (5)

nejlepší střelec

Joao Salla (5)