Semifinále jede dál. Pro druhý bod do Chomutova

Tři dny po prvním semifinálovém zápase mezi Chrudimí a Teplicemi pokračuje série první odvetou. Urputná bitva se přesouvá do Chomutova, kde bude chtít tým trenéra Felipe Condeho získat mečbol na postup do finále.

Druhý semifinálový duel odstartuje na palubovce Chomutova ve sobotu 8.5.2021 v 19:00 a sledovat jej můžete dvěma způsoby. Buď přímo na lstv.cz či prostřednictvím textového přenosu na serveru onlajny.com!

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Důležitý vstup do série jsme zvládli a věřím, že oba teď předvedou uvolněnější futsal. Jsme si vědomi, že v některých otázkách se musíme zlepšit. Očekávám další obtížným a vyrovnaný zápas, chceme předvést dobrý výkon. Víme, že v play-off jsou emoce důležitou součástí zápasů, utkání bude tvrdé, ale musí být férové. Rozhodčí je tu od toho, aby zápas ovládal, a věříme, že se tak bude dít. Všichni zúčastnění by se měli soustředit pouze na futsal.“

Eloy Alonso (trenér Svarog FC Teplice): „V sobotu nás čeká další „boj“. Po zápase v Chrudimi si i nadále věříme. Opět to bude velmi vyrovnané a my budeme bojovat až do konce. V prvním zápase hrály oba týmy na vynikající úrovni a oba mohly získat vítězství. Po této porážce máme nastavené myšlenky pouze na výhru a vyrovnání stavu série. Očekávám podobný zápas tomu prvnímu. Velmi vyrovnaný a s maximálním nasazením. Rozhodovat budou opět detaily a já věřím, že uděláme krok vpřed k dosažení vítězství.“

Týmové statistiky

Everton (5)

nejlepší střelec

Joao Salla (5)