Chrudim chce doma ukončit čtvrtfinálovou sérii v nejkratším možném čase!

Jen jedno vítězství chybí svěřencům trenéra Felipe Condeho k postupu mezi čtyři nejlepší týmy 1. FUTSAL ligy v sezoně 2020/2021! Po jasné domácí výhře přidala Chrudim těsnějším způsobem druhý bod v Liberci a teď věří, že se jí v pondělí na vlastní palubovce podaří zakončit čtvrtfinále play-off v nejkratším možném čase!

Třetí utkání v sérii hrané na tři vítězné zápasy odstartuje v Chrudimi v pondělí 26.4.2021 v 19 hodin a je možné ho sledovat v přímém přenosu na lstv.cz či v textové verzi a to na serveru onlajny.com.

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Máme představu, že Liberec zvolí do třetího zápasu stejnou strategii. Dolaďujeme některé detaily, které nám v dalším zápase pomohou. Po dvou solidních utkáních je naším jasným cílem sérii doma ukončit. K tomu musíme předvést výkon na vysoké úrovni a stoprocentní koncentraci.“

Pavel Bína (hrající trenér a kapitán FTZS Liberec): „Taktika pro druhý zápas byla zvolena dobře. Chrudimi jsme byli důstojným a nepříjemným soupeřem. Budeme chtít navázat na kvalitní výkon z domácího prostředí a pokusíme se o zázrak, protáhnout sérii o další čtvrtfinálový zápas.“

Týmové statistiky

FTZS Liberec

Yuri (4)

nejlepší střelec