Partner 3. čtvrtfinálového utkání: MAINA Organi di Trasmissione S.P.A.!

Chrudimští futsalisté budou chtít v pondělí večer stvrdit třetí výhrou postup do semifinále play-off, za zády jim tentokrát bude stát jako parnter utkání zahraniční společnost MAINA Organi di Trasmissione S.P.A.! Věřme, že společně s ní se bude moci Chrudim radovat z postupu mezi čtyři nejlepší kluby vyřazovacích bojů!

Italská firma MAINA Organi di Trasmissione S.P.A. působí na trhu již od roku 1886, v posledních šedesáti letech se specializuje na zařízení pro přenos energie pro průmyslové podniky. Prodejní síť společnosti MAINA je rozšířena po celém světě, její úspěch je podmíněn vysokou kvalitou produktů na mezinárodních trzích.

Společnost se specializuje na zubové spojky, zubová vřetena, kardanové hřídele či bezpečnostní zařízení.  Zaměřuje se na výrobu a opravu zařízení pro přenos energie pro průmyslové podniky. Všechny produkty jsou navrženy a vyráběny interně, aby byla zajištěna úplná kontrola všech procesů a zároveň nejlepší kvalita.

Více informací naleznete na webové stránce www.maina.cz.

25.04.2021 | autor:

Hrajeme nejvyšší 1.FUTSAL ligu