Pro druhou čtvrtfinálovou výhru do Liberce

Jednoznačné vítězství na úvod znamenalo první krok vstříc k postupu do semifinále, nyní je před družinou trenéra Condeho další úkol. Venkovní odveta v Liberci může výrazně nalomit liberecké ambice a zajistit Chrudimi postupový mečbol.

Druhé utkání v sérii hrané na tři vítězné zápasy odstartuje v Liberci v pátek 23.4.2021 ve 20 hodin a je možné ho sledovat na YouTube kanálu domácího klubu či  v textové verzi a to na serveru onlajny.com.

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „V úterý při prvním zápase šlo všechno velmi dobře, ale nemůžeme si představovat, že to tak bude i v odvetě. V Liberci to bude těžké, musíme předvést týmový výkon a splnit požadovaný cíl – připsat si druhé vítězství v sérii.“

Pavel Bína (hrající trenér a kapitán FTZS Liberec): „První poločas v Chrudimi se nám vůbec nepovedl. Špatně jsme se pohybovali s hráči na své polovině především v defenzivní činnosti a Chrudim byla velice efektivní. Dobrý pocit jsem měl naopak z pohybu směrem dopředu. Oproti předešlým utkáním jsme měli poměrně slušné držení míče a vytvořili si několik pološancí či šancí, což nebývá zvykem. Vyvrcholením tak byly dvě vstřelené branky naší třetí lajny, která hru velmi oživila. Musíme tento zápas hodit za hlavu a připravit se na páteční utkání. Ve druhém utkání čtvrtfinálové série očekávám koncentrovanější defenzívu, z čehož by měl vyplynout i přijatelnější výsledek.“

Týmové statistiky

FTZS Liberec

Yuri (3)

nejlepší střelec