První krok za mistrovským titulem. Startuje čtvrtfinále play-off proti Liberci

Je to tu – nejdůležitější část sezony startuje! Po dlouhé základní části jsou na řadě vyřazovací boje, na jejichž konci pozvedne jeden z osmi celků mistrovský pohár.

Futsalisté Chrudimi vstupují do play off z druhého místa tabulky, jako prvním soupeřem družiny trenéra Felipe Condeho bude celek FTZS Liberec

První utkání v sérii hrané na tři vítězné zápasy odstartuje v Chrudimi v úterý 20.4.2021 v 19 hodin a je možné ho sledovat v přímém přenosu na našem Facebooku nebo v textové verzi a to na serveru onlajny.com.

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Play-off začneme proti kvalitnímu a dobře trénovanému týmu. Musíme být stoprocentně soustředění. Víme, že tato fáze soutěže již neodpouští chyby, dali jsme do tréninku vše, abychom se chybám vyvarovali. Jestli chceme být šampioni, nemůžeme si vybírat soupeře, musíme předvést skvělý výkon a postoupit do další fáze. Myslíme krok za krokem a teď chceme první vítězství.“

Pavel Bína (kapitán FTZS Liberec): „Do každého utkání s Chrudimí půjdeme s velkou pokorou. Víme, že má soupeř velice dobře propracovanou obrannou činnost, a že dostává minimum branek. Navíc oproti dalším soupeřům ze špice tabulky si týmy proti Chrudimi příliš šancí nevytváří, což s tím úzce souvisí. Musíme se odrazit od poctivé defenzívy, soustředit se celých 40 minut a nebát se i zaútočit. Jenom tak můžeme pomýšlet na solidní výsledek."

Týmové statistiky základní části

FK Chrudim

vs.

FTZS Liberec