Partner 1. čtvrtfinálového utkání: ICE POWER

Chrudimští futsalisté vstupují do vyřazovacích bojů, ve čtvrtfinále je čeká sedmý tým základní části z Liberce. Věrnými společníky při zápasech 1. FUTSAL ligy jsou pro chrudimské hráče produkty finské společnosti ICE POWER, které s rychlým účinkem přináší potřebný chladivý efekt na bolesti svalů či kloubů!

Produktová řada ICE POWER zahrnuje širokou škálu produktů pro chladivé ošetření. Výrobky ICE POWER jsou vyráběny ve Finsku a jsou zdravotnickými prostředky s označením CE.

ICE POWER Cold Gel je originální studený gel, který rychle a efektivně odstraní bolest a zánět. ICE POWER Cold Gel je bezpečný pro dlouhodobé užívání pro celou rodinu.

ZAŽIJTE 3C EFEKT ICE POWER

1. Cooling – Řízeným způsobem snižuje teplotu pokožky

2. Control – Ovlivňuje bolesti nervových senzorů snížením teploty kůže

3. Circulation – Zvyšuje krevní oběh, který podporuje regeneraci a relaxaci svalů