Karty rozdány, Chrudim se ve čtvrtfinále play-off poměří s Libercem

Dvaadvacetikolová základní část 1. FUTSAL ligy je definitivně u konce, chrudimští znají soupeře do čtvrtfinále play-off.

Ze druhého místa vyzvou v sérii hrané na tři vítězné zápasy celek FTZS Liberec, který díky vítězství nad Mělníkem uhájil sedmou příčku a těší se tak na souboje s nejlepším českým klubem.

První utkání čtvrtfinálové série se bude hrát ve Sportovní hale v Chrudimi v úterý 20. dubna od 19 hodin, o dalších termínech této série vás budeme informovat v nejbližších dnech.

Vzájemné zápasy základní části:

24.2.2021, Sportovní hala Chrudim

FK Chrudim – FTZS Liberec 8:2 (4:1)

Branky: 6. Felipe, 11. Yuri (Felipe), 12. Everton (Doša), 20. D. Drozd (Everton), 24. Yuri (Litviněnko), 26. D. Drozd (Yuri), 35. Felipe (Litviněnko), 39. Yuri (Slováček) – 5. Henzl (Vobořil), 27. Šisler (Baláž)

FK Chrudim: Litviněnko (39. Javorski) – Yuri, Everton, Mužík, Kubát, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Balog, Slováček, Felipe.

FTZS Liberec: Vogt (30. Plechatý) – Baláž, Bína, Henzl, Janáček, Žampa, Vobořil, Rumler, Šisler, Novotný, Vrabec, Žoček.

19.3.2021, ZŠ Dobiášova Liberec

FTZS Liberec – FK Chrudim 0:7 (0:4)

Branky: 2. Max (Yuri), 9. Max (Yuri), 18. D. Drozd (Slováček), 20. P. Drozd (D. Drozd), 27. P. Drozd, 31. D. Drozd (Yuri), 40. Kubát (Yuri).

FTZS Liberec: Dlask – Baláž, Henzl, Janáček, Janouš, Knejzlík, Novotný, Rumler, Šíma, Vobořil, Zdržálek, Žampa, Žoček, Vogt.

FK Chrudim: Litviněnko (Javorski) – Yuri, Mužík, Max, Koudelka, Kubát, Drozd P., Drozd D., Doša, Malý, Balog, Slováček, Felipe.

Kompletní čtvrtfinálové dvojice

SK Interobal Plzeň – SK Olympik Mělník