Definitivní tečku za základní částí obstará velikonoční duel s Mělníkem

Dvaadvacetikolová základní část nejvyšší futsalové soutěže pro chrudimské futsalisty napíše o velikonoční neděli poslední dějství.

Do Chrudimi dorazí v současné době osmé mužstvo tabulky z Mělníka. Chrudim již má jistotu druhého místa, do kterého bude vstupovat do play-off, o jejím soupeři se rozhodne právě až v posledním kole.

Poslední utkání základní části 1. FUTSAL ligy odstartuje v Chrudimi v neděli 4.4.2021 v 18 hodin a je možné ho sledovat v přímém přenosu na našem Facebooku nebo v textové verzi a to na serveru onlajny.com.

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Čeká nás poslední zápas v základní části a jasným úkolem je zakončit ji kvalitním způsobem. Máme dílčí cíle a úkoly pro tento zápas, které chceme splnit. Sekvence zápasů, které jsme v posledních dnech absolvovali, byla velmi náročná, ale věřím, že budeme na toto utkání připraveni.“

Jakub Němec (trenér SK Olympik Mělník): „V Chrudimi to bude velká škola. Bude to v tomto týdnu už třetí velice těžké utkání. Sám jsem zvědav, jak poskládáme mužstvo. V posledním zápase se dva hráči vykartovali a několik se jich zranilo. Doufám, že se kluci dají do neděle do pořádku. Každopádně budeme chtít pokračovat ve výkonech z posledních zápasů, které měly z naší strany kvalitu."

Týmové statistiky

FK Chrudim

vs.

SK Olympik Mělník