Poslední trip základní části svede chrudimské futsalisty do Českých Budějovic

Po pražských výhrách zamíří chrudimští futsalisté ve zběsilém tempu závěru základní části 1. FUTSAL ligy na jih Čech, poměří síly s Dynamem PCO České Budějovice. Mužstvo Budějovic má z devátého místa tabulky již před posledními třemi zápasy spíše teoretickou šanci na účast ve vyřazovacích bojích, Chrudimští budou chtít zakončit poslední výlet v základní části na hřišti soupeře sladkou výhrou.

Duel startuje v Českých Budějovicích v den třicetiletého výročí existence klubu ve středu 31.3.2021 v 19 hodin a je možné ho sledovat v přímém přenosu na lstv.cz nebo v textové verzi a to na serveru onlajny.com.

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Čeká nás sedmý zápas v osmnácti dnech, to není nic jednoduchého. Ale dokážeme se s tím popasovat velmi dobře. Musíme být chytří a vybrat správnou strategii pro zápas. Opět nám jde hlavně o vítězství a o vylepšení našeho obrazu hry.“

Karel Sláma (hráč Dynamo PCO České Budějovice): „Pro nás a naše fanoušky, kteří bohužel stále nemohou být s námi, ale věřím, že se dívají na přenos, bude středeční zápas další futsalovou zkouškou. V předchozím kole s Ústím jsme podali slibný výkon, ten bychom rádi zopakovali i ve středu s Chrudimí. Chceme být konkurenceschopní a neustále se zlepšovat, proto si přejeme uhrát co nejlepší výsledek."

Týmové statistiky

FK Chrudim

vs.

Dynamo České Budějovice