Po Edenu na Spartu. Chrudim chce úspěšně dokončit pražský dvojboj

Poslední tři kola základní části před námi, předposlední výjezd na hřiště soupeřů. Chrudimští futsalisté se po dvoudenní pauze chystají znovu do hlavního města, kde se představí na půdě AC Sparta Praha.

Právě Sparta dokázala na svém hřišti v posledním utkání silně zaskočit Interobal Plzeň a uštědřila mu první porážku v sezoně, nyní se rozjetý pražský tým pokusí zastavit druhá Chrudim, která stále věří v zisk prvního místa po základní části.

Další pikantní souboj mezi Chrudimí a Spartou Praha odstartuje v pondělí 29.3.2021 ve 20 hodin a je možné ho sledovat v přímém přenosu na lstv.cz nebo v textové verzi a to na serveru onlajny.com.

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Naše idea se stále nemění, jako hlavní je v současné době příprava na vyřazovací boje. Pochopitelně chceme získat další vítězství, v první části sezony jsme proti tomuto soupeři dva body ztratili. Soustředíme se na vývoj našeho týmu, jdeme dopředu. Věříme, že to bude skvělý zápas dvou kvalitních soupeřů a že uvidíme řadu dobrých futsalových momentů.“

Beni Simitči (trenér AC Sparta Praha): „Jdeme od zápasu do zápasu, pořádně se na Chrudim připravíme a budeme je chtít porazit. Myslím si, že jsme na dobré vlně, budeme se poctivě připravovat, aby zápas s Chrudimí skončil v náš prospěch.“

Týmové statistiky

FK Chrudim

vs.

AC Sparta Praha