Hon za co nejlepším umístěním do play-off pokračuje na Slavii

Finiš základní části 1. FUTSAL ligy přinese chrudimským futsalistům velký boj o co nejlepší výchozí pozici do blížícího se play-off.

Po hladké výhře v Mělníku čeká Chrudim mnohem náročnější bitva, představí se v pražském Edenu proti Slavii.

Důležitý souboj mezi Chrudimí a Slavií Praha startuje v pátek 26.3.2020 ve 20 hodin a je možné ho sledovat v přímém přenosu na webu České televize a HbbTV nebo v textové verzi a to na serveru onlajny.com.

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Čeká nás velmi důležitý zápas, který budeme směřovat především k přípravě na play-off. Musíme si vyhodnotit některé chyby, které jsme udělali, a věnovat se jim nyní v tréninku. Potkáme velmi kvalitní mužstvo, ale to nic nemění na tom, že musíme předvést kvalitní hru a uhrát dobrý výsledek.“

David Frič (trenér Slavia): „Nedávno jsme se v Chrudimi svezli na kolotoči a byl bych rád, aby už v domácím zápase bylo vidět, že jsme udělali nějaký posun, ale to se ukáže až v pátek. Bude to o tom, abychom dodržovali pokyny, které si řekneme, a bylo vidět, že jsme se zlepšili. Výsledek bude záviset na tom, jak kvalitně tyto věci dokážeme splnit.“

Týmové statistiky

FK Chrudim

vs.

SK Slavia Praha