Za dalšími třemi body vyrazí Chrudim na půdu Olympiku Mělník

Nabitý program futsalové ligy sviští dál, základní část se blíží ke svému konci.

První z posledních pěti zápasů se odehraje v Mělníku, se kterým to bude první měření v letošní sezoně. Chrudim bude chtít navázat na vysoké vítězství v Liberci a získat další tři body v boji o přední příčky 1. FUTSAL ligy.

Utkání mezi Chrudimí a Mělníkem startuje v úterý 23.3.2021 od 20:30 na hřišti soupeře, duel je možné sledovat  v textové verzi a to na serveru onlajny.com.

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „I v tomto zápase chceme pokračovat ve zlepšování našich výkonů, utkání je pro nás z mnoha důvodů důležité. Musíme se stoprocentně soustředit na to, abychom udělali dobrý výsledek.“

Jakub Němec (trenér SK Olympik Mělník): „Máme teď náročné dva týdny, kdy nás čeká pět utkání a z toho dvakrát Chrudim. Bude to skvělá prověrka naší připravenosti, jak fyzické, tak taktické. Chrudim se po vyřazení z Ligy mistrů rozjela a předvádí skvělý futsal. Po dlouhé době budeme mít v domácí hale takto kvalitního soupeře a to už je motivace sama o sobě se ukázat.“

Týmové statistiky

FK Chrudim

vs.

Olympik Mělník