Liga jede dál, Chrudim míří pod Ještěd

Třetí zápas během šesti dnů čeká chrudimské futsalisty v Liberci. Jen osmačtyřicet hodin po zápase s Interobalem Plzeň se Chrudim představí na hřišti šestého Liberce, který zažívá vynikající sezonu a těší se na play off.

To v Chrudimi se po bodové ztrátě s Interobalem myslí na další výhru, která by ještě udržela naději na boj o čelní příčky základní části 1. FUTSAL ligy.

Utkání mezi Chrudimí a Libercem startuje v pátek 19.3.2021 od 19:30 pod Ještědem, i tentokrát je možné duel sledovat na YouTube libereckého klubu či prostřednictvím serveru onlajny.com.

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Čeká nás třetí zápas během šesti dnů, navíc se potkáme s dalším kvalitním soupeřem, který je velmi dobře trénovaný. Musíme bezpodmínečně získat body a v Liberci je musíme uhrát.“

Aleš Benek (hrající trenér FTZS Liberec): „Se soupeřem jsme hráli nedávno a neočekávám, že by se obrázek hry nějak rapidně změnil. Chrudim bude chtít dominovat na míči i na našem hřišti a určitě si od první minuty půjde pro tři body. Pro nás to bude svátek. Takové zápasy nás mohou jen posouvat na lepší úroveň. Budeme chtít podat co nejlepší týmový výkon do defenzivy a zároveň v domácím prostředí chceme být i nebezpeční dopředu. Nemáme co ztratit. Prostor dostanou další hráči z týmu. Věřím, že se proti nejlepším hráčům ligy ukážeme v dobrém světle a podáme nebojácný výkon.“

Týmové statistiky

FK Chrudim

vs.

FTZS Liberec