Bitva o první místo je tu! Chrudim vyzve neporažený Interobal Plzeň

S blížícím se závěrem základní části 1. FUTSAL ligy se bude bojovat o každý bod a velmi naznačit o konečném umístění může hned následující bitva. Do Chrudimi totiž dorazí dosud neporažené mužstvo a průběžný lídr nejvyšší futsalové soutěže – SK Interobal Plzeň!

Chrudimští v současné době ztrácí na Plzeň šest bodů, mají však o jeden zápas odehráno méně. Pokud by se jim podařilo Interobal v domácím zápase porazit, budou mít šest kol před koncem s lídrem důležitý lepší vzájemný zápas.

Utkání mezi Chrudimí a Plzní startuje před kamerami České televize ve středu 17.3.2021 od 20:10 na chrudimské palubovce, pokud se nedostanete přímo k televiznímu přenosu, je možné zápas v textovém přenosu na serveru onlajny.com.

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Ve středu nás čeká další důležitý zápas. Chceme pokračovat ve zlepšených výkonech a toto je skvělá příležitost. Doufám, že tento zápas bude více otevřený a bez zbytečných sporů. Věřím, že nás čeká skvělý zápas dvou vynikajících týmů. Chceme tři body!“

Tomáš Vnuk (hráč SK Interobal Plzeň): „Očekávám, že Chrudim do toho půjde, protože jestli chce být první a už se na nás neohlížet, tak musí vyhrát. Budou hrát aktivně jako každý zápas, budou nás chtít presovat a myslím si, že my budeme stejně jako v prvním zápase trochu zalezlí a budeme hrát na brejky. Uvidíme, s jakou taktikou nakonec oba trenéři do toho zápasu budou chtít jít.“

Týmové statistiky

FK Chrudim

vs.

SK Interobal Plzeň