Velká bitva je tu! Jak ji mohu sledovat?

Sobota 20.2.2021, 18:00! To je magické datum a čas, ve kterém vypukne nejočekávanější zápas letošní sezony.

Futsalisté FK Chrudim se představí v osmifinále Ligy mistrů na půdě portugalského giganta Sportingu Lisabon, pokusí se ho porazit, přepsat dějiny a poprvé v historii se podívat do finálového turnaje Ligy mistrů!

Vy, fanoušci, se nás neustále ptáte, kde bude možné utkání sledovat. Máme pro vás špatnou zprávu, stream přenášený domácím klubem není v České republice dostupný a sledovat ho není možné. Od obdržení této informace jsme se snažili vymyslet řešení, jakým způsobem k vám informace dostat co nejdříve a nejvíce živě.

A máme to – z utkání poběží „S mikrofonem za futsalem“! Znáte slavnější hokejovou verzi, která dlouhá léta brázdila radiové stanice Českého rozhlasu? My se jí pokusíme napodobit. Audio přenos přímo z Lisabonu s nejčerstvějšími informacemi budete moci sledovat s komentářem Petra Dejnožky! Předzápasový program začíná již v 17:50!

Sleduj audio přenos z Lisabonu pod tímto odkazem!  Pojďme se o zápis do futsalové historie pokusit společně!

20.02.2021 | autor: Petr Dejnožka

Hrajeme nejvyšší 1.FUTSAL ligu