Čtyři zápasy za sedm dní. Náročný cyklus uzavře duel s Českou Lípou

Generálka před odletem do Lisabonu je tu. Náročný týden čtyř zápasů uzavřou futsalisté Chrudimi soubojem s Českou Lípou, ve kterém se budou chtít posunout do čela tabulky 1. FUTSAL ligy.

Právě Démoni předvedli v posledním utkání s Interobalem velmi sympatický výkon, na který budou chtít navázat právě na východě Čech.

Utkání mezi FK Chrudim a Démony Česká Lípa startuje v pátek 12.2.2021 od 19:00 na chrudimské palubovce, sledovat ho můžete v přímém přenosu na našem Facebooku či v textové verzi na serveru onlajny.com.

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Čeká nás čtvrtý zápas v sedmi dnech, doufám, že tento cyklus zakončíme dalším povedeným výkonem. Zápas na hřišti v České Lípě byl komplikovaný a očekávám tentokrát něco podobného. Hlavním cílem je připsat si další vítězství.“

Karel Kruliš (trenér Démoni Česká Lípa): „Do Chrudimi jedeme opět předvést to herní pojetí, co s Plzní. Už na naší palubovce jsme se přesvědčili, že i s tímto soupeřem se dá hrát, po náročném zápase s Plzní to bude velice obtížné, ale i soupeř má v nohách tři zápasy a bude na tom stejně. Pokud předvedeme stejný a bojovný výkon, jako v domácím prostředí, máme šanci na úspěch a na sehrání vyrovnaného zápasu.“

Týmové statistiky

FK Chrudim

vs.

Démoni Česká Lípa