Program ligy jede svižně dál, do Chrudimi míří Helas Brno

Necelých osmačtyřicet hodin po duelu o první místo v Plzni čeká chrudimské futsalisty další ligové utkání, tentokrát na domácí palubovce. Do Chrudimi dorazí osmý tým průběžné tabulky 1. FUTSAL ligy Helas Brno.

Utkání mezi FK Chrudim a Helasem Brno startuje ve středu 10.2.2021 od 19:00 na chrudimské palubovce, sledovat ho můžete v přímém přenosu na našem Facebooku či v textové verzi na serveru onlajny.com.

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Čeká nás třetí zápas v pěti dnech, takže musíme nastavit správnou strategii. Někteří hráči jsou připraveni, jiní budou určitě unavení. Musíme si to zhodnotit a vybrat do utkání hráče nejlepším možným způsobem. Chceme předvést to nejlepší a uhrát kvalitní výsledek, což znamená zisk tří bodů.“

Tomáš Galia (Helas Brno): „Utkání jdou v rychlém sledu za sebou, a proto do Chrudimi pojedeme s omlazeným kádrem, postaveným na výkonu plného nadšení a entuziasmu. Svým zaujetím a prací na tréninku si již delší dobu říkají o větší prostor na palubovce, proto dostanou šanci v utkání, kde mohou jen získat. Z utkání si chceme odnést hodně informací, které můžeme u hráčů v rozvoji použít pro jejich další posun.”

Týmové statistiky

FK Chrudim

vs.

Helas Brno