Bitva na ostří nože! Chrudim míří do Plzně na duel o první příčku tabulky

V letošní sezoně ještě nebylo v 1. FUTSAL lize očekávanější bitvy. Potkají se totiž dosud neporažená mužstva Plzně a Chrudimi.

Původně odložený duel kvůli karanténě obou mužstev je tu a rozhodne o tom, kdo se minimálně na nejbližší dny usadí na čele nejvyšší soutěže. Pro Chrudimské tím pokračuje nabitý program, kdy je během jednoho týdne čekají hned čtyři mistrovské zápasy.

Utkání mezi FK Chrudim a Interobalem Plzeň startuje v pondělí 8.2.2021 od 20:00 na plzeňské palubovce, sledovat ho můžete v přímém přenosu LSTV či v textové verzi na serveru onlajny.com.

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Čeká nás další důležitý zápas proti přímému konkurentovi v tabulce. V posledním zápase jsme si vedli dobře a doufám, že stejnou úroveň ukážeme i v pondělí. Naše výkony rostou a zlepšují se. Jsem si jistý, že budeme moci vidět další skvělý futsalový zápas.“

Michal Seidler (hráč SK Interobal Plzeň): „Na tenhle zápas už se připravujeme delší dobu. Chtěli jsme se na to připravit i zápasem s Budějovicemi, kdy jsme chtěli udržet nulu, což se nakonec nepovedlo. Budeme muset proti Chrudimi dobře bránit, protože to je proti nim cesta k úspěchu.“

Týmové statistiky

FK Chrudim

vs.

Interobal Plzeň