Chrudim vyzve lídra z Teplic! Ukradne mu čelo tabulky?

Ostře sledovaný duel je tu. Ač se dle původního rozpisu mělo hrát na hřišti v Teplicích, došlo ke změně a chrudimská sportovní hala tak v pátek večer bude hostit třaskavou bitvu čtvrtého s prvním týmem tabulky.

FK Chrudim vyzve Svarog Teplice a bude se mu snažit v přímém souboji uzmout vedoucí příčku 1. FUTSAL ligy.

Utkání mezi FK Chrudim a Svarogem FC Teplice startuje v pátek 5.2.2021 od 19:00 na chrudimské palubovce, sledovat ho můžete v přímém přenosu LSTV či v textové verzi na serveru onlajny.com.

Názory z kabiny:
Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „V pátek nás čeká přímá bitva s jedním z kandidátů na mistrovský titul. Všichni si plně uvědomujeme, že je to velmi důležitý zápas pro konečné postavení v tabulce základní části. Věnujeme mnoho úsilí a tvrdé práce k tomu, abychom odvedli perfektní výkon.“

Michal Hůla (brankář Svarog FC Teplice): „Čeká nás další důležitý zápas proti jednomu z našich konkurentů v boji o titul. Tento zápas nám ukáže, jak na tom doopravdy jsme. Věřím, že jsme dobře připraveni a předvedeme výkon, který bude korunován ziskem tří bodů!“

Týmové statistiky

FK Chrudim

vs.

Svarog FC Teplice