Po dvou dnech znovu s Rapidem, tentokrát v Ústí nad Labem

Futsalisté Chrudimi jdou po dvou dnech znovu do akce, navíc se stejným soupeřem. Na programu je odveta dohrávaného zápasu na východě Čech, obě mužstva se přesouvají do Ústí nad Labem.

V prvním zápase byl Rapid až nečekaně blízko bodovému zisku, když ještě minutu a půl před koncem na chrudimské půdě vedl, nakonec ale po trefě čtyři vteřiny před koncem odešel se skloněnou hlavou. Bude na domácí půdě úspěšnější?

Zápas mezi Rapidem Ústí nad Labem a Chrudimí startuje v neděli 31. ledna od 20 hodin. Jeho průběh můžete sledovat v komentovaném přímém přenosu SPORT_OVERTIME TV  či v textové variantě na onlajny.com!

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „V odvetě s Ústím se musíme prezentovat daleko lépe, než v prvním vzájemném zápase, kdy jsme byli hluboko pod naší úrovní. Máme příležitost hrát se stejným mužstvem a ukázat zlepšení. Pro hlavy hráčů je nutné předvést skvělý výkon, kterému chceme od začátku jít naproti.“

Matěj Čapek (předseda FC Rapid Ústí nad Labem): „V neděli se utkáme opět s Chrudimí, tentokrát na domácí palubovce v Ústí nad Labem. Našim cílem bude navázat na náš páteční výkon, i když to bude velice těžké. Chrudim bude chtít o vývoji utkání rozhodnout dříve než v pátek a já si přeju, abychom opět byli důstojným soupeřem a potvrdili, že se nám pomalu ale jistě daří adaptovat na nejvyšší soutěž.“

Týmové statistiky

FK Chrudim

vs.

Rapid Ústí nad Labem