Nucená přestávka je u konce! Dalším soupeřem bude Rapid Ústí nad Labem

Nucená přestávka je u konce! Dalším soupeřem bude Rapid Ústí nad Labem.

Na domácím hřišti podruhé za sebou vyzvou nováčka – tentokrát celek z Ústí nad Labem. Rapid v posledních dvou kolech bodoval, proti České Lípě připsal historicky první ligové body a na tento úspěch navázal remízou s Libercem. Co přijde na východě Čech?

Páteční střetnutí Chrudimí s nováčkem je možné sledovat v komentovaném streamu na našem Facebooku nebo v textovém přenosu na serveru onlajny.com. Zápas startuje v pátek 29.1.2020 v 19:00!

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Po nucené přestávce jsme se vrátili do práce a čekají nás dva zápasy proti stejnému soupeři. Víme, že nejlepší možný výkon nebude v našich silách, ale chceme odehrát zápas dobře a získat tři body, které nás udrží v kontaktu s čelem tabulky. I přesto, že soupeř na tom v tabulce není zrovna nejlépe, v posledních zápasech předvedl kvalitní výkony, především díky jejich silové hře. Chceme vyhrát a hlavně se vrátit do naší pracovní rutiny.“

Martin Gajdoš (FC Rapid Ústí n. L): Zítra jedem na půdu favorita zápasu, který je mezi TOP 16 týmy Evropy. Bude to pro nás náročný zápas, kde nevypustíme jediný souboj a pokusíme se o co nejlepší výsledek.

Týmové statistiky

FK Chrudim

vs.

Rapid Ústí nad Labem