Generálka na Ligu mistrů proběhne v České Lípě

Vstup do zrestartované soutěže chrudimským futsalistům vyšel na podtrženou jedničku, nyní je před nimi ještě poslední úkol před myšlenkovým přesunem do mezinárodní Ligy mistrů. Svěřenci trenéra Felipe Condeho míří na palubovku Démonů z České Lípy, kde budou chtít získat další tři body.

Svěřenci trenéra Felipe Condeho míří na palubovku Démonů z České Lípy, kde budou chtít získat další tři body.

Pondělní střetnutí České Lípy s Chrudimí je možné sledovat díky domácímu klubu v přímém přenosu nebo využít textový přenos na serveru onlajny.com. Zápas startuje v pondělí 11.1.2020 ve 20:30!

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „V následujícím zápase dostaneme další příležitost si vyzkoušet jiné strategické varianty, které následně využijeme při dalším zápase Ligy mistrů. V prvním zápase vše fungovalo velmi dobře, takže doufám, že i nyní kvalitní výkon zopakujeme. Potkáme charakteristicky trochu jiný tým, a tudíž tomu musíme přizpůsobit i náš styl hraní. Doufám, že podáme další skvělý výkon.“

Karel Kruliš (trenér Démoni Česká Lípa): „Zápas proti Chrudimi bude o něčem jiném, my si musíme vyzkoušet obrannou fázi, jelikož soupeř je velmi kvalitní a chystá se na Ligu mistrů a tím pádem nic nepodcení a bude hrát naplno. My se budeme snažit jim to co nejvíce znepříjemnit a podat dobrý výkon.“

Týmové statistiky

FK Chrudim

vs.

Démoni Česká Lípa