Ligo, vítej zpět! Chrudim hostí nováčka – Žabinské Vlky Brno

Chrudimští futsalisté a všichni ostatní činovníci se již nemohou dočkat pátečního dne!

To se totiž pro tým FK Chrudim zrestartuje nejvyšší soutěž, po tříměsíční přestávce tak bude na chrudimské palubovce k vidění prvoligový futsal. Vzhledem k aktuální situaci se bude bohužel hrát bez přítomnosti diváků.

Na první ligový zápas po restartu soutěže se internetový přenos neplánuje, jediná možnost, jak průběh utkání sledovat, je na serveru onlajny.com. Duel startuje v pátek 8.1.2021 ve 20 hodin!

První zápas sezony:

Žabinští Vlci Brno – FK Chrudim 0:3 (0:2)

Branky: 1. Koudelka (D. Drozd), 9. P. Drozd (Koudelka), 27. Felipe (Mareš).

Žabinští Vlci Brno: Večeřa (21. Pšurný) – Chroust, Kratochvíl, Svoboda, Starý, Hansl, Mezník, Cenek, Havlín, Hanuš, Chráscina.

FK Chrudim: Litviněnko – Everton, Mužík, Mareš, Koudelka, Drozd P, Drozd D., Doša, Malý, Balog, Felipe.

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Liga se vrací po dlouhé době, každý se na tento moment velmi těší. První dva zápasy plně využijeme k přípravě na Ligu mistrů, chceme předvést kvalitní výkon, abychom získali rytmus a sebevědomí.“

Václav Večeřa (brankář Žabinští Vlci Brno): „Na základě středečního výkonu a výsledku v Českých Budějovicích si páteční cestu do Chrudimi můžeme užít a zkusit nejlepším českým futsalistům ukázat, že Žabiny body nedávají bez boje.“

Týmové statistiky

Dominik Havlín (5)

Felipe (2)

žluté karty