FK Chrudim přeje šťastný nový rok 2021!

Je za námi náročný rok 2020, který přinesl, kromě náročných koronavirových časů, i světlé okamžiky.

Po ukončení soutěže byla Chrudim vyhlášena vítězem uplynulého ročníku, čímž si vysloužila místo v Lize mistrů. Postoupila přes finského mistra až do další fáze, 16. ledna se znovu ukáže na domácím hřišti v boji o postup.

„Doufám, že rok 2021 bude ve znamení návratu do běžného života, že bude nalezeno řešení otázky probíhající nemoci, kvůli které na uplynulý rok nikdy nezapomeneme. Zároveň chci, aby náš sport i nadále celosvětově rostl. Všem lidem přeji, aby měli v této obtížné době dostatek zdraví a mohli si plnit své cíle a sny,“ popřál fanouškům chrudimský trenér Felipe Conde.

Jménem celé organizace FK Chrudim bychom chtěli všem popřát do následujícího kalendářního roku především hodně zdraví, štěstí a pohody. Uplynulý rok byl pro nás všechny nesmírně složitý, ale věříme, že už bude po všech stránkách jenom lépe. Přejeme si také to, aby se situace co nejdříve zlepšila natolik, abychom se mohli zase společně vídat na futsalových zápasech.

31.12.2020 | autor: Petr Dejnožka

Hrajeme nejvyšší 1.FUTSAL ligu