Jaroslav Kubát oficiálně hráčem FK Chrudim!

Vedení futsalového klubu z Chrudimi oficiálně představuje druhou posilu proti nejvyšší soutěž a v lednu i další ročník Ligy mistrů. Stal se jím 25-letý Jaroslav Kubát, který již v Chrudimi absolvoval celou letní přípravu, dlouhé jednání s Vysokým Mýtem nakonec přineslo úspěch. Jaroslav Kubát je tak nyní hráčem Chrudimi!

Jaroslav Kubát přišel do Chrudimi z jiného východočeského klubu – Nejzbachu Vysoké Mýto. V jeho dresu posbíral za čtyři sezony 78 ligových startů, ve kterých si připsal dvacet branek a patnáct asistencí. Nyní vede cesta pětadvacetiletého futsalisty do kádru nejlepšího českého klubu.

„Co se mi na hráči opravdu líbí je jeho kuráž. Má velmi dobrou přihrávku k prolomení pevné obrany, navíc je to velmi silný hráč. Má dobrou střelu, kterou ale často nevyužívá. Přišel z jiného klubu, stále dělá chyby, hlavně z důvodu ztráty koncentrace. Ale to je normální, už v tréninku se hodně učí. Časem se z něj stane zajímavý hráč. Věřím, že bude pokračovat v tvrdé práci,“ charakterizoval svého nového hráče trenér Chrudimi Felipe Conde.

Ještě před pauzou Jaroslav Kubát již dostal možnost zasáhnout do dvou mistrovských zápasů. V pohárovém střetnutí ve Zlíně už i rozdával gólové nahrávky, týmu pomohl k vítězství i v 1. FUTSAL lize nad Helasem Brno. Nyní ho společně s mužstvem čeká povinná snad pouze čtrnáctidenní přestávka.

Jaroslave, ať se ti v Chrudimi daří!

20.10.2020 | autor: Petr Dejnožka | foto: Martin Tajč

Hrajeme nejvyšší 1.FUTSAL ligu