Další cesta do Brna! Chrudimští míří pro body na půdu Helasu

Futsalisté Chrudimi čeká další venkovní výjezd, podruhé za sebou se vydají do Brna. Místo Žabinských Vlků se tentokrát chrudimští futsalisté představí v hale Vodova proti Helasu. Bude to vůbec první ligové utkání, které se uskuteční bez diváků před prázdnými tribunami.

Poprvé proti svému bývalému zaměstnavateli se postaví chrudimská posila Jiří Mužík, premiéru v chrudimském dresu v ligovém utkání si odbude také Jaroslav Kubát.

Duel startuje v pondělí 5.10.2020 v 19:30, sledovat ho budete moci v připravovaném streamu Helasu Brno či v komentovaném textovém přenosu na serveru onlajny.com!

Názory z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Víme, že zápasy v Brně jsou vždy velmi náročné. Z těchto typů utkání vždy vyvodíme důležité věci do dalších duelů. Máme za sebou kvalitní tréninky v uplynulém týdnu a věřím, že se to projeví i na našem kvalitním výkonu.“

Tomáš Galia (trenér Helas Brno): „Myslím, že není třeba dlouze popisovat, co nás v utkání s Chrudimí čeká. Poměřit síly s týmem evropského formátu nemáte možnost každý týden, a proto pro nás všechny musí být zápas výjimečnou příležitostí se ukázat. V průběhu hry musíme být daleko více koncentrovaní, abychom mohli přemýšlet nad utkáním, které nás ponechá po celý svůj průběh ve hře. Na utkání se těším, neboť nám opět ukáže reálné zrcadlo naší práce, kterou pro svůj vývoj potřebujeme. Nejvíce jsem však zvědavý, jak se s utkáním popere „náš“ Muža, pro kterého to bude první konfrontace s bývalými spoluhráči."

Týmové statistiky

FK Chrudim

vs.

Helas Brno