V poháru do Zlína! Chrudim chce domů přivézt povinný postup

Potřetí za posledních pět let se futsalisté Chrudimi vydají na pohárovou cestu do Zlína. V rámci osmifinále Poháru SFČR se doposud neporažený tým z nejvyšší soutěže představí na hřišti divizního klubu UTB futsal team Zlín.

Semifinálové utkání je možné sledovat pomocí přenosu v textové podobě na serveru onlajny.comÚvodní výkop je ve Sportovnní hale Datart Zlín  naplánován na středu 30.9.2020 s výkopem již ve 20:30!

Chrudimští futsalisté pojedou do Zlína v roli velkého favorita, s místní halou mají dostatek zkušeností. Předvedli se zde totiž v letech 2016 a 2017, v obou případech si domů odvezli vítězství a to po výsledcích 6:1 a 10:3. O podobný výsledek se tým trenéra Felipe Condeho pokusí v hale  i tentokrát.

Celek FK Chrudim při cestě do osmifinále Poháru SFČR musel absolvovat i finále krajské části pohárové soutěže, ve Vysokém Mýtě si s chutí zastřílel, jeho počet nastřílených branek se zastavil až na čísle šestnáct. Zlín si pro účast v celostátní části poháru musel poradit s Komárovicemi, které porazil výsledkem 6:1.

Finále krajské části Poháru SFČR:

FC Nejzbach Vysoké Mýto – FK Chrudim 1:16

Amatér Komárovice – UTB futsal team Zlín 1:6