SMS rozhlas: novinkou možnost rezervace vstupenky na domácí utkání!

Zajímáte se o dění v chrudimském futsalovém klubu? Zapojte se do bezplatného projektu Futsalový SMS rozhlas FK Chrudim. Klub před novou sezonou přichystal i zajímavou novinku – fanoušci si budou moci rezervovat vstupenku na domácí utkání s předstihem a nemusí se tak bát, že by se v případě omezení počtu fanoušků na sportovních utkáních kvůli pandemii koronaviru, na ně přímo u kasy nedostalo.

O co přesně jde?

V případě, že vyplníte krátký formulář, vám budou na zadané telefonní číslo chodit pozvánky na utkání, výsledky jednotlivých zápasů i bližší informace o mládežnických kategoriích. Rozsah služby, kterou budete chtít odebírat, si navíc můžete zvolit sami. V případě vyplnění e-mailové adresy budete dostávat zprávy také touto formou.

Celá služba je bezplatná, stačí pouze vyplnit formulář pod odkazem níže či ručně na domácích zápasech Chrudimi a od následujícího zápasu Vám již nic důležitého neuteče!

V souvislosti se situací ohledně COVID-19 se zároveň může měnit povolený počet osob na sportovních utkáních v hale, pomocí sms rozhlasu je možná i rezervace vstupenky! Stačí na původní zprávu zaslat požadovaných počet vstupenek a jméno, na koho budou rezervovány, a my vám je na pokladně připravíme!

Na jedno registrované telefonní číslo je možné zamluvit maximálně pět vstupenek, sms s rezervací je nutné odeslat v den utkání maximálně do 12:00. Samotné vstupenky budou pro vás na pokladně rezervovány a je nutné si je vyzvednout nejpozději 30 minut před startem zápasu, případně se vrátí zpět do běžného prodeje.

V případě zájmu vyplňte formulář ZDE.

31.08.2020 | autor: Petr Dejnožka

Hrajeme nejvyšší 1.FUTSAL ligu