FUTSAL CAMP o letních prázdninách chybět nebude

Vzhledem k situaci v posledních týdnech a měsících můžeme všem fanouškům přinést skvělou zprávu – FUTSAL CAMP bude! Na konci července a v průběhu srpna nás čekají tři týdenní kempy stále oblíbenějšího projektu FUTSAL CAMP, který dětem opět nabídne velmi pestrobarevný program!

A co účastníky čeká? Konkrétní program jednotlivých kempů je v současné době ještě ve formě ladění, už nyní ale můžeme prozradit, že stejně jako v předchozích letech nebudou chybět pravidelné tréninkové jednotky pod vedení futsalistů A-týmu Chrudimi okořeněné výukou anglického jazyka a důležité zdravovědy.

Tím výčet činností, kterými za týden účastníci projdou, nekončí. Stejně jako v předchozích letech se i nyní chystá návštěva chrudimského Fotbalgolfu, tréninků ve sportovním areálu ve Rváčově a další zajímavé aktivity. Program je nabitý, na nudu čas rozhodně nebude!

A to není vše! Každý účastník dostane tréninkový komplet (dres, trenky, stulpny) korespondující s dresy hráčů A-týmu. Objednávky dresů budou probíhat přes www.igshop.cz. Po spárování přihlášky s objednávkou bude komplet pro každého účastníka v rámci ceny kempu.

Pevně doufáme, že se futsalové kempy uskuteční, a tak pokračujeme v přípravách na léto. S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci Vás budeme informovat o případných změnách a omezeních.

Termíny letních kempů:

I. turnus: 20. 7. 2020 – 24. 7. 2020
II. turnus: 3. 8. 2020 – 7. 8. 2020 - OBSAZENO
III. turnus: 17. 8. 2020 – 21. 8. 2020

PŘIHLÁŠKA FUTSAL CAMP 2020

Cena včetně kompletu:

2.000,- Kč bez spaní
3.200,- Kč se spaním

Z důvodu navýšení ceny za pronájem sportovní haly a ubytování jsme byli nuceni zvýšit poplatek za účast na kempu.

Každý účastník kempu musí mít zaplacen členský příspěvek pro rok 2020 v hodnotě 100,- Kč, který bude přičten k ceně kempu. V případě, že jste příspěvek uhradili při jarním kempu, nyní ho platit nemusíte.

20.05.2020 | autor: Petr Dejnožka

VARTA generální partner VARTA futsal ligy