Prohlédni si bulletin k dnešnímu zápasu

Dvacáté kolo nabídné další tři zápasy v pátek večer a my budeme zvědaví, jakým směrem se ubírá sestupová tajenka.

V klíčovém utkání totiž hostí Mělník soupeře z Vysokého Mýta. Démoni potřebují vyhrát severočeské derby s Libercem. Chrudimská hala uvidí zápas s nováčkem VARTA futsal liga, který je momentálně na sedmé příčce tabulky.

Domácí Chrudim jde do dvacátého zápasu v sezóně s velmi důležitou podporou vlastních fanoušků v zádech. „V pátek chceme odvést další dobrý výkon a získat další tři body k udržení vedení v tabulce základní části.," konstatuje Felipe Conde. Tvrdě pracujeme na našem vývoji a každý zápas přináší utvrzení naší práce v tréninkových cyklech, dodává trenér Conde.

A vy se nyní můžete naladit prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Dohrávka 16. kola základní části VARTA futsal ligy proti SK Dynamo České Budějovice začíná v pátek 6.3. 2020 od 20:00  hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE  V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE.

06.03.2020 | autor: redakce

VARTA generální partner VARTA futsal ligy