K vítězství základní části se chce Chrudim přiblížit proti Českým Budějovicím

Již jen dvě vítězství schází týmu ERA-PACKu Chrudim k jistotě výhry v základní části.

Po Hodonínu dorazí do chrudimské sportovní haly další nováček nejvyšší soutěže z Českých Budějovic. Dynamo je v současné době na sedmém místě tabulky s nadějí na účast ve vyřazovacích bojích, stále však nemá ještě jistotu záchrany.

Souboj s druhým nováčkem VARTA futsal ligy odstartuje v pátek 6. března 2020 v chrudimské sportovní hale s výkopem ve 20:00! Komentovaný, textový přenos je možné sledovat na onlajny.com!

Úvodní duel sezony:

Dynamo PCO České Budějovice - FK ERA-PACK Chrudim 1:7 (0:4)

Branky: 29. Hačka (Radouch) – 8. Felipe, 10. D. Drozd (Doša), 12. D. Drozd (Koudelka), 16. M. Mareš (Felipe), 28. P. Drozd (Felipe), 34. Slováček, 35. D. Drozd (Felipe).

Dynamo PCO České Budějovice: Beránek – Pouzar, Hrbáč, Hric D., Benát, Radouch, Jasanský, Hačka.

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Felipe, Drozd P., Duio, M. Mareš, Koudelka, Drozd D., Slováček, Doša.

Ohlasy před utkáním:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „V pátek chceme odvést další dobrý výkon a získat další tři body k udržení vedení v tabulce základní části. Tvrdě pracujeme na našem vývoji a každý zápas přináší utvrzení naší práce v tréninkových cyklech.“

Michal Mašát (SK DYNAMO PCO České Budějovice) : „Čeká nás velmi těžký soupeř. I přesto to budeme brát jako zkoušku před důležitými zápasy v posledních dvou kolech. Alespoň si otestujeme kvalitu naší obranné fáze. Nemáme co ztratit."

Statistiky:

Radim Pouzar (15)

David Drozd (30)

nejvíce bodů

Petr Benát, Radim Pouzar (19)

Martin Doša (4)

žluté karty

Radim Pouzar (3)

Everton (1)

červené karty

Dominik Hric (1)

05.03.2020 | autor: Petr Dejnožka