Představujeme nového partnera – Nadační fond manželů Pokorných

Představujeme nového partnera – Nadační fond manželů Pokorných
Futsalový tým Chrudimi rozšířil svoji spolupráci o dalšího významného partnera – stává se jím Nadační fond manželů Pokorných. Za podporu našeho futsalového klubu nesmírně děkujeme!


Pomáháme s pokorou

Jsme mladí lidé usilující o životní rovnováhu. Je pro nás přirozené, že své štěstí bychom měli sdílet s ostatními. Hlavně s těmi, kteří ho potřebují nejvíce. Proto již rok pomáháme znevýhodněným jedincům žít svůj život na maximum. 

 

Všichni s radostí pracujeme bez nároku na honorář proto, že chceme vidět hezčí svět okolo nás. Práce přibývá tolik, že na ni sotva stačíme. Rádi pomáháte druhým? Přidejte se do našeho týmu. Budeme se společně těšit na další úžasné dny, které se teprve budou psát, třeba i Vaší rukou.

 

Právě pomáháme

Naděje pro Tomáška

Duchennova svalová dystrofie. Vzácné onemocnění postihující výlučně chlapce. Tomáškovi ji lékaři diagnostikovali v pěti a půl letech. Každý další rok ho čekají náročnější výzvy. Ztrácí svalovou hmotu a mezi 8. až 15. rokem usedne na invalidní vozík. Aby mohl žít šťastný život, potřebují jeho rodiče upravit bydlení na bezbariérové, řeší výtah, větší auto a další pomůcky včetně rehabilitační terapie. Buďme spolu pokorní a pomozme Tomáškovi! 

 

Pomáhejte s námi – 5640931359/0800

Přispějte třeba jen pár korun na náš nadační účet. My už se postaráme o to, aby peníze přišly na správné místo.

 

Dáváme příběhům šťastný konec, pojďte je psát s námi - http://www.nfpokornych.cz/05.03.2020 | autor: Petr Dejnožka

VARTA generální partner VARTA futsal ligy

Partner klubu