1, 2, 3, ... 16! Chrudim zničila hodonínské Tango

1, 2, 3, ... 16! Chrudim zničila hodonínské Tango
Netradičně v neděli odpoledne dorazil do chrudimské sportovní haly Hodonín, který tušil, že v oslabené sestavě bude mít proti Chrudimi problém. A stalo se. Lídr tabulky předvedl gólový uragán a svému soupeři nasázel dohromady šestnáct branek!


Čtyři dny po suverénní výhře na hřišti Interobalu Plzeň šli futsalisté Chrudimi do boje znovu, proti posledního Hodonínu. Trenér Conde poslal do branky poprvé v sezoně od začátku Jakuba Žďánského, gólmani Litviněnko i Rennan sledovali zápas z tribuny. Žďánský během utkání příliš práce neměl, spíše sledoval gólový koncert na opačné straně.

 

Střelecký účet zápasu Chrudimští otevřeli již po jedenácti vteřinách, kdy se prosadil Brazilec Max. Skóre se velmi rychle navyšovalo, stejně jako počet branek u jednotlivých hráčů. V poločase vedla Chrudim již dvojciferným rozdílem, skóre se nakonec zastavilo na výsledku 16:0! Nejpilnějšími střelci ERA-PACKu byli Pavel Drozd a Max, kteří se do hodonínské sítě trefili hned pětkrát.

 

Výsledek 16:0 znamenal pojištění první pozice tabulky VARTA futsal ligy. ERA-PACK čekají v závěru základní části ještě tři zápasy, kromě výjezdu do Liberce čeká chrudimský tým před vlastními fanoušky soupeři z Českých Budějovic a České Lípy.

 

FOTOGALERIE ZE ZÁPASU

 

HODNOCENÍ PO ZÁPASE

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Po výhře v Plzni jsem hráčům říkal, že musíme jít vítězství v základní části naproti aktivně. Ze soupeře jsme měli respekt a kvalitně se na něj připravili. Sami hráči moc dobře ví, že jich tu je hodně a že musí bojovat o své místo v sestavě. Zlepšila se díky tomu i kvalita tréninků. Musíme stále pokračovat tímto způsobem, abychom byli za dva měsíce stoprocentně připraveni na závěr letošní sezony.“

 


FK ERA-PACK Chrudim – FC Tango Hodonín 16:0 (11:0).

Branky: 1. Max (Duio), 3. Max (Yuri), 5. P. Drozd (D., Drozd), 7. Yuri (Žďánský), 9. Hromek (vla.), 9. Yuri (Duio), 10. D. Drozd (Everton), 14. Max (Doša), 15. Max (Doša), 18. M. Mareš (10 m kop), 19. P. Drozd (Koudelka), 23. P. Drozd (R. Mareš), 34. Max (Koudelka), 35. Everton, 39. P. Drozd (R. Mareš), 39. P. Drozd.

FK ERA-PACK Chrudim: Žďánský (34. Hlouš) – Max, Koudelka, Doša, Duio – Yuri, Everton, R. Mareš, M. Mareš, P. Drozd, D. Drozd, Slováček, Felipe

FC Tango Hodonín: Němeček (9. Parobek) – Ferby, Buršík, Buc, Varmuža – Blažek, Beneš, Bohun, Hromek

 

01.03.2020 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková

VARTA generální partner VARTA futsal ligy

Partner klubu