Prohlédni si bulletin k dnešnímu zápasu

Dohrávku 16. kola VARTA futsal ligy uvidí diváci ve Sportovní hale Města Chrudim právě dnes, v neděli 1.3. 2020 od 17 hod.

Domácí Chrudim jde do osmnáctého zápasu v sezóně s velmi důležitou podporou vlastních fanoušků v zádech. V posledním zápase jsme získali první místo v tabulce a úkolem je uhájit, ať to stojí cokoliv. Máme před sebou čtyři zápasy a chceme čtyřikrát vyhrát. Ještě důležitější je přenést do hry věci, kterým se věnujeme na tréninku," konstatuje Felipe Conde. Doufám, že v neděli předvedeme další kvalitní výkon, který našim fanouškům znovu ukáže, jak jsme se ve vývoji posunuli,“ dodává trenér Conde.

A vy se nyní můžete naladit prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Dohrávka 16. kola základní části VARTA futsal ligy proti FC Tango Hodonín začíná v neděli 1.3. 2020 od 17:00  hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - FC TANGO HODONÍN  V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE.

01.03.2020 | autor: redakce

VARTA generální partner VARTA futsal ligy