V neděli na futsal! Nový lídr vyzve poslední Tango

Futsalisté Chrudimi v přímé bitvě s Plzní ukořistili první příčku průběžné tabulky a tu nyní chtějí potvrdit. Na jejich hřiště totiž přijede pro změnu tabulkově nejhorší tým soutěže, hodonínské Tango je blízko sestupu zpět do druhé ligy a body proto nutně potřebuje. Na hřišti ERA-PACKu ho ale nic lehkého nečeká.

Souboj prvního s posledním týmem tabulky VARTA futsal ligy odstartuje netradičně v neděli 1. března 2020 v chrudimské sportovní hale s výkopem již v 17:00! Komentovaný, textový přenos je možné sledovat na onlajny.com!

Úvodní duel sezony:

FC Tango Hodonín – FK ERA-PACK Chrudim 0:10 (0:4)

Branky: 2. Slováček (Felipe), 8. Felipe (R. Mareš), 8. Slováček (Felipe), 16. Koudelka (Felipe), 21. Slováček (R. Mareš), 25. D. Drozd (Everton), 27. Hromek (vla.), 28. Koudelka (D. Drozd), 30. D. Drozd (Felipe), 40. Koudelka.

FC Tango Hodonín: Parobek – Rehák, Kriwaqa, Jakubíček, Hromek – Horváth, Cenek, Hodonský, Buc, Konečný, Koky, Varmuža, Beneš.

FK ERA-PACK Chrudim: Žďánský – Everton, Slováček, Koudelka, P. Drozd – M. Mareš, D. Drozd, Felipe, R. Mareš.

Ohlasy před utkáním:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „V posledním zápase jsme získali první místo v tabulce a úkolem je uhájit, ať to stojí cokoliv. Máme před sebou čtyři zápasy a chceme čtyřikrát vyhrát. Ještě důležitější je přenést do hry věci, kterým se věnujeme na tréninku. Doufám, že v neděli předvedeme další kvalitní výkon, který našim fanouškům znovu ukáže, jak jsme se ve vývoji posunuli.“

Jiří Štěrba (FC Tango Hodonín): „Po pátečním"tréninku" se Spartou, nás v neděli v Chrudimi čeká odložené utkání s dalším obrem českého futsalu.

Statistiky:

Roman Sopůšek (11)

Felipe, Everton (12)

nejvíce asistencí

Tomáš Ťok, Bohumír Doubravský (5)

David Drozd, Matěj Slováček (28)

nejvíce bodů

Roman Sopůšek (14)

Martin Doša, Matěj Slováček (3)

žluté karty

Bohumír Doubravský (4)

Everton (1)