Startuje soutěž o podepsaný dres Tomáše Koudelky!

Další dres k mání! Na zápasové soutěže o podepsané dresy jste si již zvykli, my s nimi ale rozhodně nekončíme.

Jako další se bude hrát o podepsaný dres ERA-PACKu Chrudim s číslem 9 – českého reprezentanta Tomáše Koudelky!

Soutěž se bude skládat ze čtyř kol, budeme o něj soutěžit v závěrečných zápasech základní části a také v prvním domácím duelu čtvrtfinále play-off. Ve všech kolech se bude soutěžit o tři hodnotné ceny a na závěr se bude ze všech soutěžních lístků losovat jeden, který vyhraje hlavní cenu.

Jak se zúčastnit soutěže?

– Stačí si při níže zmíněných domácích utkáních u pokladny koupit slosovatelný lístek v hodnotě 10,- Kč. Čím více lístků zakoupíte, tím větší je vaše šance vyhrát.

– Na konci vybraného domácího utkání se budou losovat tři věcné ceny od partnera klubu.

– Po skončení posledního níže zmíněného kola se do osudí všechny lístky vrátí a přijde na řadu losování hlavní ceny, kterou je právě podepsaný dres Tomáše Koudelky.

1. kolo    1.3.2020       FK ERA-PACK Chrudim – FC Tango Hodonín

2. kolo   5.3.2020        FK ERA-PACK Chrudim – Dynamo České Budějovice

3. kolo   27.3.2020      FK ERA-PACK Chrudim – Démoni Česká Lípa

4. kolo    ?                   FK ERA-PACK Chrudim – ? (první čtvrtfinále play off)

Přejeme hodně štěstí v soutěži a těšíme se na Vaši účast při domácích zápasech!

29.02.2020 | autor: Petr Dejnožka

VARTA generální partner VARTA futsal ligy