Plzeň – Chrudim, boj o čelo. Bude to party, slibuje Conde

Futsalová VARTA futsal liga uvidí ve čtvrtek večer vydatnou bitvu o čelo prvoligové tabulky. Vedoucí Interobal Plzeň totiž před vlastními fanoušky hostí rozjetý FK ERA-PACK Chrudim, který by po roční přestávce velmi rád znovu ukořistil nejvýhodnější pozici do vyřazovacích bojů!

Zřejmě klíčová bitva o vítězství v základní části startuje v Plzni ve čtvrtek 27. 2. 2020 od 18:30. Pokud se do haly nedostavíte osobně, je možné využít streamu na lstv.cz nebo textového přenosu na onlajny.com!

Úvodní duel sezony:

FK ERA-PACK Chrudim – SK Interobal Plzeň 1:1 (1:1).

Branky: 20. Duio – 2. Duio (vla.).

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Everton, P. Drozd, Duio, Felipe – M. Mareš, Koudelka, D. Drozd, Doša, Balog, Slováček.

SK Interobal Plzeň: Němec (28. Luhový) – Rešetár, Vnuk, Kovács, Holý – Kozár, Slavík, Štrajt, Havel, Zdráhal.

Ohlasy před utkáním:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Čeká nás nesmírně důležitá bitva o první místo v tabulce. V prvním vzájemném zápase jsme obdrželi velmi rychlou branku a ta změnila dynamiku celého střetnutí. Ale to nemění nic na faktu, že jsme neodehráli dobrý zápas a tím to Plzni hodně ulehčili. Nyní je plán to soupeři co nejvíce znepříjemnit. Víme, že hrajeme proti kvalitnímu týmu, který je díky trenérovi velmi dobře organizovaný, ale my také máme skvělé hráče, kteří se vyvíjí každým dnem. Chceme si pro výhru dojít chytře, podobné zápasy známe a víme, jak vážné mohou být jednotlivé chyby, které vytvoříme. Očekávám plnou halu a věřím, že uvidíme skvělou futsalovou party, která ukáže, jakou hodnotu česká liga má.“

Michal Holý (hráč SK Interobal Plzeň): „Čeká nás souboj o první místo v tabulce. Vážíme si, že můžeme v této fázi soutěže bojovat o nejvyšší příčky. Chrudim je výborně organizovaný tým, my musíme oproti posledním zápasům zlepšit hlavně defenzivní činnost a po podzimní remíze v Chrudimi se pokusíme opět přepsat historii.“

Statistiky:

Felipe, Everton (12)

nejvíce asistencí

Tomáš Vnuk (31)

David Drozd, Matěj Slováček (26)

nejvíce bodů

Tomáš Vnuk (66)

Martin Doša (3)

žluté karty

Michal Kovács (5)

Everton (1)

červené karty