Prohlédni si bulletin k dnešnímu zápasu

VARTA futsal liga jede dál. Čtyři zápasy v pátek a jeden v neděli. Chrudimský celek na své palubovce přivítá Nejzbach Vysoké Mýto, který se momentálně nachází na 10. příčce tabulky.

Domácí Chrudim jde do sedmnáctého zápasu v sezóně (zápas s Tango Hodonín byl odložen) s velmi důležitou podporou vlastních fanoušků v zádech. „Chceme následující utkání využít především k sledování a práci nad některými situacemi, kterými se v tréninku zabýváme. Představuji si, že potkáme velmi nepříjemného soupeře, proti kterému bude v útočné fázi potřeba spousta chytrosti.," konstatuje Felipe Conde. První vzájemný zápas byl pro nás velmi náročný a já doufám, že si tentokrát povedeme lépe," dodává trenér Conde.

A vy se nyní můžete naladit prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

18. kolo základní části VARTA futsal ligy proti Nejzbachu Vysoké Mýto začíná v pátek 21.02. 2020 od 20:00  hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - NEJZBACH VYSOKÉ MÝTO  V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE.

21.02.2020 | autor: redakce

VARTA generální partner VARTA futsal ligy