Je tu derby! Chrudim přivítá Nejzbach Vysoké Mýto

Zápas, který má vždy speciální náboj. Následující pátek se ve VARTA futsal lize chystá pikantní bitva dvou jediných východočeských mužstev – ERA-PACK Chrudim vyzve před vlastními fanoušky rivala z Vysokého Mýta. Hosté nutně potřebují dosáhnout na bodový zisk v boji o záchranu a play-off, a proto by rádi uhráli v Chrudimi co možná nejlepší výsledek.

Další bitva základní části, která se v rychlém tempu blíží do svého finiše, odstartuje v chrudimské sportovní hale v pátek 21. 2. 2020 od 20:00. Pokud se do haly nedostavíte osobně, je možné využít streamu na lstv.cz nebo textového přenosu na onlajny.com!

Úvodní duel sezony:

1. FC Nejzbach Vysoké Mýto – FK ERA-PACK Chrudim 1:3 (0:1).

Branky: 39. Merkl (J. Gerčák) – 4. Everton (P. Drozd), 34. Everton (pen.), 37. Koudelka (Doša)

1. FC Nejzbach Vysoké Mýto: Ehrenberger – Štanglica, Vágner, Fejl, Šabata, Merkl, Jiráský, Gerčák J., Jeníček, Semerád, Kubát, Špinar, Štanglica, Lipavský, Židík

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Slováček, Everton, Koudelka, Mareš R., Mareš M., Drozd P., Drozd D., Doša, Balog, Felipe, Duio.

Ohlasy před utkáním:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Chceme následující utkání využít především k sledování a práci nad některými situacemi, kterými se v tréninku zabýváme. Představuji si, že potkáme velmi nepříjemného soupeře, proti kterému bude v útočné fázi potřeba spousta chytrosti. První vzájemný zápas byl pro nás velmi náročný a já doufám, že si tentokrát povedeme lépe.“

Jaroslav Kubát (hráč Nejzbachu Vysoké Mýto): ,,Čeká nás zápas v Chrudimi. Za mě proti nejlepšímu týmu naší soutěže. Budeme spoléhat na obranu a doufat v co nejlepší výsledek. Mrzí nás absence pěti hráčů. Alespoň dostanou šanci kluci, kteří tolik nenastupovali. Pro nás každopádně dobrá zkušenost."

Statistiky:

Felipe (12)

nejvíce asistencí

Michal Jiráský (10)

David Drozd, Matěj Slováček (24)

nejvíce bodů

Michal Jiráský (17)

Martin Doša (3)

žluté karty

Michal Jiráský (6)

Everton (1)

červené karty