Na řadě druhé pražské „S“. Další bitva o čelo tabulky přijde v Edenu

Kolotoč jménem VARTA futsal liga se znovu roztáčí na plné obrátky, čeká ho závěrečná fáze základní části, ve které se rozhodne o mnohém. ERA-PACK Chrudim bude až do posledního kola bojovat o první místo a nejlepší výchozí pozici do play-off. Další tři body chce nyní přivézt z pražského Edenu, kde ho čeká nepříjemná Slavia Praha.

Souboj pátého se druhým týmem nejvyšší soutěže odstartuje v Praze v Edenu v pátek 14. února ve 20:00. Utkání lze sledovat ve streamu internetové televize lstv.cz či v textové podobě na onlajny.com!

Úvodní duel sezony:

FK ERA-PACK Chrudim – SK Slavia Praha 4:1 (1:0)

Branky: 14. P. Drozd, 29. D. Drozd (Slováček), 30. Slováček (Felipe), 40. Everton – 36. Sláma

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko  – R. Mareš, Koudelka, Slováček, Felipe – Everton, M. Mareš, P. Drozd, D. Drozd, Balog.

SK Slavia Praha: Žežulka – Brychta, Směřička, Radovanovič, Záruba – Jošt, Sláma, Homola, Hájek, Křemen.

Ohlasy před utkáním:

Felipe Conde (FK ERA-PACK Chrudim): „V pátek nás čeká zajímavý zápas, tvrdě jsme se připravovali, abychom dosáhli na další tři body. Víme, že je to v boji o první místo další klíčové utkání. Máme jasnou cestu a jdeme si za ní. Šanci dostanou noví hráči, které se pokusíme zapracovat do týmu, co nejdříve to půjde. V nejbližších tréninkách se rozhodne, kdo do zápasu nakonec naskočí, ale vím jistě, že budeme kvalitně připraveni.“

David Filinger (SK Slavia Praha): „Nesmíme se bát hrát, na naší hře nesmí být vidět příliš mnoho respektu, to by se nám utkání nepovedlo. Musíme se vyvarovat chyb, které by soupeř určitě trestal, hrát odpovědně ale také odvážně, věřit naší hře, kterou nacvičujeme na tréninku. Věřím, že diváci uvidí velice pohledný futsal z obou stran.“

Statistiky:

Týmové statistiky

FK ERA-PACK Chrudim

vs.

SK Slavia Praha

13 – 1 – 1

zápasová bilance

10 – 0 – 5

skóre

2.

umístění v tabulce

5.