Utkání s Hodonínem odloženo, o termínu se jedná

Podle prvotního plánu se mělo v pátek 7. února uskutečnit utkání mezi ERA-PACKem Chrudim a Tangem Hodonín. To se ale hrát nebude – vinou reprezentační kvalifikace o světový šampionát je odloženo!

Vzhledem k vysokému počtu chrudimských hráčů na reprezentačních akcích je zápas s Hodonínem odložen! Náhradní termín je v současné době v řešení, budeme vás informovat ihned, jakmile se oba kluky shodnou na novém termínu daného zápasu.

Pokud vám futsal chybí, nemusíte zoufat. V těchto dnech bojuje česká futsalová reprezentace v Brně o postup na světový šampionát do Litvy, tudíž rozhodně zvažte, zda tuto významnou akci nenavštívit osobně.

A zda byste chtěli vidět kvalitní futsal v blízkosti Chrudimi, v neděli 9. února se ve sportovní hale v Heřmanově Městci uskuteční závěrečné Final Four Juniorské ligy U-19, kde budou o mistrovský titul bojovat i naši junioři! Kromě Chrudimi se zde představí mužstva Tanga Hodonín, Slavie Praha a Olympiku Mělník.

03.02.2020 | autor: Petra Dejnožka

VARTA generální partner VARTA futsal ligy